05. 10. 2017 AQHA Bohemian Rhapsody QH Show 2017
AQHA Bohemian Rhapsody QH Show 2017
Galloway farma Roupov, 29.9. - 1.10.2017
Judge: James Gerdes - Hansen (DK)

Minulý týden v úterý jsme odjeli s hřebcem GREAT LITTLE STEP na Galloway farmu do Roupova, kde se už tradičně konala o víkendu Bohemian Rhapsody Quarter Show. Tentokrát jsme sebou vzali na zkušenou potrénovat  i naše tříletky, kobylku LENA MAGIC NEW HOPE a valacha WILLIS GENUINE WINS. S nimi jsme se pak přesunuli ve čtvrtek na JQH do Štěnovického Borku, kde jsme si patřičně užili i obrovskou halu. Tímto děkujeme Lucce, Vaškovi, Báře a Lukášovi za poskytnutý azyl - pro mlaďochy to byla obrovská zkušenost.

GREAT LITTLE STEP, náš destiletý plemeník, se znovu neporažený předvedl v Halteru starších hřebců a stal se pro tento rok opět GRAND CHAMPION STALLION. V Reiningu i přes výbornou přípravu a kondici jsme tento rok tolik štěstí neměnili. Ve třídě Reining amatér nás nešťastné vykopnutí na kruhu posunulo až na 4. místo a v Reiningu Open se klukům po dlouhé době podařilo bohužel natočit 5 spinů.
Velkou radost nám udělal loňský hřebeček WIMPY GREAT SURPRISE (GLS x Chic Is My Surprise) maj. Terezy Kolářové, který v Halteru ročků obsadil 1. místo a po celou show se choval naprosto úžasně :-).
Neděli jsme si užili už bez našich koní, v obklopení kraviček, kdy jsme přijeli fandit na Cattle Games našim kamarádům Terce a Petrovi. Peťa startoval se čtyřletým valáškem WIMPYS FORREST GUMP (po GLS) v disciplině Ranch cutting. Byla to jejich teprve druhá závodní zkušenost a šlo jim to moc fajn.
Oficiální výsledky zatím nejsou k dispozici, ale budou jistě v nejbližší době na webu czqha.
 
Všechny momentky, které se podařilo vyfotit jsou v tomto albumu
 
 
 
 
 
 


Zpět