08. 01. 2015 Připouštěcí sezona 2015
začíná ..

Tak jako každý rok, i letos právě začíná připouštěcí sezona. Jsme hrdi na to, že můžeme pro chov QH (ale i PH a Appaloos) nabídnout naše dva kvalitní prověřené plemeníky. Podívejte se na jejich profily,replica watches kde jsou nové fotky a 568 aktuální informace včetně výsledků. 

COOKIE (Rdh Genuine Cookie) má svou stránku zde 

profil WIMPYHO (Great Little Step) je tady

Určitě si prohlédněte i celou galerii loňských hříbátek, kam se snažíme průběžně vkládat nejčerstvější fotky. Srdečně děkujeme všem majitelům potomků, kteří s námi zůstávají nadále v kontaktu a posílají fotky a nejčerstvější informace Jsme za to moc rádi :-).

Připouštěcí poplatky jsou pro letošní rok stanoveny ve stejné výši jako v loňském roce, tj 850 Euro u obou plemeníků. Pokud se ale rozhodnete včas, do 15. února, můžete počítat s 15% slevou.

Jestliže vlastníte vyjímečnou klisnu, která je prověřená ve sportu nebo její potomci mají výborné výsledky, neváhejte nás prosíme kontaktovat pro specielní nabídku.

Kontaktujte nás určitě i nezávazně, v případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností ohledně připouštění a chovu. Budeme se těšit :-)Zpět