Warning: getimagesize(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.american-quarter-horses.cz/www/index.php on line 61

Warning: getimagesize(https://www.american-quarter-horses.cz/images/zm_naprodej/337-1-jpeg): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.american-quarter-horses.cz/www/index.php on line 61
swiss-chopard.croatian-islands.com ale z důvodu studia ve městě a nedostatku času, který právě v tomto období rozvoje a potenciálu potřebuje, na ni nemám prostor. Ráda Vám poskytnu další informace skrz email nebo telefon. "/> swiss-chopard.croatian-islands.com ale z důvodu studia ve městě a nedostatku času, který právě v tomto období rozvoje a potenciálu potřebuje, na ni nemám prostor. Ráda Vám poskytnu další informace skrz email nebo telefon. "/>

VÍTEJTE V INZERCI QUARTER HORSES !
WELCOME TO AMERICAN QUARTER HORSE ADVERTISEMENT !

 

Inzerce na tomto webu je veřejná. Je určena  pro prodej koní plemene Quarter Horse. Proto není možné vkládat jiná plemena ani křížence. 
Všechny údaje je možné jednoduše zadat a vyplnit podle předvolby ve formuláři v dolní části stránky. Ke každému inzerátu je možné nahrát tři fotky v max rozlišení 1280 x 1024 a velikosti do 2 MB. Po vložení bude inzerát automaticky zařazen do databáze. V potvzovacím e-mailu inzerent obdrží odkaz pro editaci nebo odstranění inzerátu z databáze. Sekce Bazar slouží k nabídce čehokoliv kolem westernového ježdění.
www.puretime03.me

 

Na prodej ››› Čtyřletí a starší

Rok narození: 2014
Barva: Bay
Pohlaví: Klisna
Země: Česká republika
Otec: Black Magic 497
Matka: Dream Of Dry Doc
Po otci: Dry Doc Alejos
Doplňující text:

Jenny of Magic Dream se narodila u nás, 16. 5. 2014. Má americký průkaz původu AQHA. Scan zašlu na požádání.
Kobylka vyrostla na krkonošských pastvinách ve stádě dalších koní, krav a ovcí. Je socializovaná, neleká se, je zvyklá na zvířata, na kontakt s člověkem, na práci s pasteveckým psem, respektuje elektrický ohradník. Pobývala v létě venku, v zimě byla v boxe a chodila ven. Je zvyklá na přepravu, ošetřování, kováře (korektura kopyt – není kovaná), veterináře (odčervována, očkována). Je velice jemná, pozorná, citlivá a intuitivní. Vyhledává lidi, v ohradě se věnuje člověku. Není dominantní, do teď se snesla se všemi koňmi. Nekope ani nekouše, zná strojení potřeb pro koně, nemá zlozvyky. Klisna je obsednutá, nyní 4. měsícem v intenzivním jezdeckém výcviku zaměřeném na western, cvičí se každý den. Jeví se jako velice šikovná s chutí učit se.
Připravuje se pro někoho, kdo hledá kvalitního koně, kterého si dotvaruje podle sebe. Má potenciál a výchovu pro práci na farmě, ale hodí se i pro sport či rekreaci. Díky její komunikativnosti a vnímavosti je vhodná pro člověka, který s ní bude na bázi komunikace pracovat.
Po sepisování inzerátu bych si ji ještě více nejradši nechala,swiss-chopard.croatian-islands.com
ale z důvodu studia ve městě a nedostatku času, který právě v tomto období rozvoje a potenciálu potřebuje, na ni nemám prostor. Ráda Vám poskytnu další informace skrz email nebo telefon.


Cena: 150 000 Kč
Vložil:
Jméno: Markéta Mačková
Email: marketa.mackova8@gmail.com
Telefon: +420 739 105 621