Warning: getimagesize(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.american-quarter-horses.cz/www/index.php on line 61

Warning: getimagesize(https://www.american-quarter-horses.cz/images/zm_naprodej/330-xroegsdubd_nq70cyhhvpgb1zfieqewo1qpzlvfaeyqqrkdj9nrdodtovzdhwkmcymbvqow-1-1-jpg): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.american-quarter-horses.cz/www/index.php on line 61VÍTEJTE V INZERCI QUARTER HORSES !
WELCOME TO AMERICAN QUARTER HORSE ADVERTISEMENT !

 

Inzerce na tomto webu je veřejná. Je určena  pro prodej koní plemene Quarter Horse. Proto není možné vkládat jiná plemena ani křížence. 
Všechny údaje je možné jednoduše zadat a vyplnit podle předvolby ve formuláři v dolní části stránky. Ke každému inzerátu je možné nahrát tři fotky v max rozlišení 1280 x 1024 a velikosti do 2 MB. Po vložení bude inzerát automaticky zařazen do databáze. V potvzovacím e-mailu inzerent obdrží odkaz pro editaci nebo odstranění inzerátu z databáze. Sekce Bazar slouží k nabídce čehokoliv kolem westernového ježdění.

 

Na prodej ››› Čtyřletí a starší

Rok narození: 2010
Barva: Bay
Pohlaví: Klisna
Země: Česká republika
Otec: Smart Chiconita
Matka: Spirited Lil Pine
Po otci: Great Pine Jr
Doplňující text:

Prodám AQH klisnu nar.2010, se špičkovým rodokmenem, trénovaná a ježděná v reiningu (nejen), vynikající v terénu, zdravá, spolehlivá, bezproblémová. Vhodná pro začátečníka i pokročilého. Matka dvou hříbat. Pouze do dobrých rukou a vynikajících podmínek. Další informace na http://www.leonranch.cz/chiconita.html , tel. 728 854 322 , richenza.zr@email.cz .


Cena: 160000 Kč
Vložil:
Jméno: Zuzana Rozsypalová
Email: richenza.zr@email.cz
Telefon: 728854322