Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.american-quarter-horses.cz/www/index.php on line 26
Zalešanský mlýn - American Quarter Horses


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.american-quarter-horses.cz/www/horses_m.php on line 3

Náš ranč leží 30 km východně od Prahy v nadmořské výšce 250 metrů v překrásném údolí, které se rozprostírá kolem bývalého mlýna . Celková rozloha všech pozemků, které patří k ranči je 16 hektarů. Celým údolím protéká půvabná říčka Kouřimka .

Část pozemků jsme rozdělili na čtyři prostorné pastviny , kde naši koně pobývají od rána do večera, od jara do zimy. Přes noc jsou ustájeni ve větrané cihlové stáji , kde má každý svůj prostorný box. Pro práci s nimi nám slouží venkovní jízdárna 120 x 40 metrů a krytá čtrnáctimetrová kruhovka.

Velký důraz klademe na každodenní kontakt se všemi našimi koňmi a zvláště pak s hříbaty,swiss replica watches kterým se věnujeme od jejich narození, abychom jim vštípili všechny základní návyky a naučili je slušnému chování.

V současnosti se specializujeme se na chov quarterů reiningových linií. Zejména v reiningu pak naše koně každoročně předvádíme na všech důležitých weternových soutěžích . Chováme kvalitní koně, vhodné především pro westernový sport (reining), a další chov, ale i pro hobby a rekreaci.

S koňmi pracujeme ohleduplně, ale důsledně. Při výcviku postupujeme podle vlastního tréninkového programu, ve kterém se opíráme o rady a zkušenosti těch nejlepších westernových trenérů . Ke každému koni přistupujeme individuelně, protože každý kůň je živá bytost a každý kůň potřebuje při výcviku jiný přístup. 

Jeden náš kamarád, který prožil s koňmi asi 40 let svého života, nám kdysi řekl: ,,U koní ještě nikdy nikdo nebyl dost chytrý!" A my, čím déle se věnujeme tomuto krásnému koníčku , tím více zjišťujeme, jakou měl tehdy pravdu …

Protože chováme quartery a naše koně předvádíme na soutěžích, stali jsme se jedněmi ze zakládajících členů CZQHA a NRHA Czech,cartier replica watches jsme doživotními členy mateřské AQHA , jsme členy NRHA a ČJF.

.. děkujeme za váš čas strávený online prohlídkou našich koní.

best replica watches