MIX
Doplňková krmná směs ve formě müsli s vločkovanou kukuřicí a vysokým podílem melasy

Doplňková krmná směs ve formě müsli s Hublot replicahttp://copywatcheschina.com/bell-ross-replica/http://www.paceltd.co.uk/dior-replica-watches-first-pret-a-porter-seasonal-watch-collection/vločkovanou kukuřicí a vysokým podílem melasy:

 

Krmná směs pro koně, kde je podíl kukuřice dodán formou vloček. Tato technologická úprava zajiš'tuje vyšší využití zdrojů energie obsažených v kukuřici. Je tedy lépe stravitelná a zvyšuje i chutnost přijímaného krmiva. Granule obsahují dostatek melasy, která kromě pohotové energie také zvyšuje chuovou atraktivitu krmiva. Proto jsou velmi vhodné pro Jaeger Lecoultre replicahttp://www.paceltd.co.uk/replica-tag-heuer-watches-uk-casts-aside-swiss-made-label/koně vybíravé a koně v horším výživném stavu nebo v rekonvalescenci (zde po konzultaci s ošetřujícím veterinářem). Rovněž obsahuje zvýšený podíl minerálních látek a vitamínů, kde část Zn a Se je dodána v lépe stravitelné organické formě.

Krmná směs je určena především pro koně sportovní, nebo pro koně s vyšší provozní zátěží. Výborná je i pro chovné klisny v poslední patek philippe replicatřetině březosti a první třetině